Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

102 męskie nazwy ulic - takie hasło z petycji skierowanej do Rady Miasta przebiło się do opinii publicznej, w której wnoszono o nazwanie ronda u skrzyżowania ulicy Sybiraków i Armii Krajowej Rondem Praw Kobiet. Tyle, że tam nie ma ronda. A my szukaliśmy tych 102 nazw i nie znaleźliśmy. Można pisać takie petycje? Można. Mamy demokrację. A przy okazji Strajk Kobiet po raz kolejny pokazał, jakie są jego zdolności w tworzeniu różnych ponadmaterialnych spraw...

Komentujemy także sprawę schroniska, która po raz kolejny rozpaliła mieszkańców do żywego, gdy okazało się, że uciążliwej lokalizacji nikt z nikim nie konsultował. A przecież konsultacje to wzorcowy program wyborczy Anny Mieczkowskiej. Do tego dochodzi kwestia szczepień i tego, co działo się przed szpitalem. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama