Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

korowacka kołobrzeg

Nowy komendant Bałtyckiego Hufca Morskiego w Kołobrzegu była gościem audycji "Studio Reduta". Rozmawialiśmy z nią o kondycji harcerstwa. Jak się okazuje, jest ona wcale niezła i poprawia się, także jeśli idzie o opinię społeczną. Dzieci i młodzież garną się do harcerstwa, nie rezygnując z komputerów czy rowerów. Harcerstwo jest coraz bardziej nowoczesne, co nie znaczy, że podstawowe umiejętności, jak rozbicie namiotu czy obozu, a także inne czynności nie mogą być objęte szkoleniem. Dzieci uczą się dyscypliny, obowiązkowości, nabywają nowe umiejętności o mogą realizować się społecznie. A poza tym, jak mówi Olga Korowacka, mogą nawiązywać nowe przyjaźnie i rozwijać się. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama