Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

karaźniewicz kołobrzeg

Już za kilka dni ruszają matury. Jak mówi Katarzyna Karaźniewicz-Deczyńską, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza, jej placówka jest dobrze przygotowana do przeprowadzenia egzaminu dojrzałości w rygorze epidemii, ale trzeba brać pod uwagę, że wszystko może się zdarzyć. Uczniowie nie będą mieli wykonywanych testów, o czym zdecydował rząd.Zastosowane będą jednak pełne rygory epidemiczne, a to oznacza, że na salę egzaminacyjną nie wejdzie żaden maturzysta, który będzie miał gorączkę lub objawy wskazujące na to, że może być zarażony. Problem powstanie wówczas, gdy jeden z uczniów w czasie egzaminu zachoruje. Jak mówi nasza rozmówczyni, w tych kwestiach decyzje co do możliwości dalszego uczestnictwa w egzaminach osób, które miały kontakt z osobą zarażoną, podejmować będzie Sanepid. Więcej w materiale wideo.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama