Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Politycy używają Facebooka do zaspokojenia różnych potrzeb: własnych i społeczeństwa. Obiecaliśmy, że będziemy obserwować, co na swoim portalu społecznościowym pisze prezydent Anna Mieczkowska i jak komunikuje się z mieszkańcami. To dlatego, że jej oponenci zarzucają, że odbywa się tam wyłączna promocja prezydenta. Natrafiliśmy ostatnio na relację z otwarcia świetlicy UTW. Na to wydarzenie nie zaproszono dziennikarzy, więc nie wiemy, jak ono przebiegało. Takie zdjęcia opublikował też starosta Tomasz Tamborski. Na jego profilu widać i starostę, i prezydenta. Co widać na profilu Anny Mieczkowskiej? Szukaliśmy też ostatnio informacji o podwyżkach cen ciepła. Na Facebooku nie ma zdjęcia Anny Mieczkowskiej z tym jakże ważnym wydarzeniem dla mieszkańców. Pytamy więc: dlaczego? Ponadto, pytamy, dlaczego samorządowcy z okazji święta Konstytucji 3 Maja składają kwiaty pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego, a także rozważamy, czy dzierżawą kortów nad morzem nie powinna zająć się prokuratura.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama