Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

1 kwietnia 2023    |    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
1 kwietnia 2023    
    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

lijewski kołobrzeg

Gdy 20 lat temu rozpoczynano przebudowę główek portowych, z oszczędności nie przesunięto główki zachodniej 5-7 metrów w kierunku zachodnim. W konsekwencji, do kołobrzeskiego portu nie mogą wchodzić statki o szerokości 20 metrów. Obecnie, środki z Krajowego Programu Odbudowy mogłyby przyczynić się do znacznego poprawienia potencjału naszego portu. - To pozwoliłoby zwiększyć ilość przeładunków, a także wprowadzać do Kołobrzegu promy - mówi Artur Lijewski, prezes Zarządu Portu Morskiego w Kołobrzegu - gość audycji "Studio Reduta". - Dzisiaj mówimy o 30-50 milionach - dodaje prezes. Chodzi nie tyle o powstanie infrastruktury portowej, bo ta już jest, ale o jej rozbudowę, która poprawi pozycję gospodarczą Kołobrzegu. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama