Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

23 września 2023    |    Imieniny: Tekla, Bogusław
23 września 2023    
    Imieniny: Tekla, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

bejnarowicz kołobrzeg

Klub Prawa i Sprawiedliwości podczas dzisiejszej absolutoryjnej sesji Rady Miasta Kołobrzeg zagłosuje przeciwko absolutorium dla Anny Mieczkowskiej, inaczej niż radni Klubu Radnych Niezależnych, którzy od głosu się wstrzymają. Według przewodniczącego Klubu PiS, miniony rok, choć był realnie trudny, kompletnie ne był wykorzystany przez władze miasta. Większość inicjatyw zakończyła się fiaskiem, a mieszkańcy traktowani są zaściankowo, bo proponuje się im drugorzędne, a nawet trzeciorzędne jakościowo rozwiązania, mówiąc, że to najlepsze miejsce do życia. Ponadto, Bejnarowicz oskarżył prezydent o budowanie samorządowych murów, które powodują, że komunikacja i porozumienie z sąsiednimi samorządami jest utrudnione, jeśli w ogóle możliwe. Zdaniem lidera klubu prawicy w Radzie Miasta, nie tylko rok, ale i cała kadencja z Anną Mieczkowską na czele miasta, jest dla Kołobrzegu stracona. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama