Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

grędas-wójtowicz kołobrzeg

Ilona Grędas-Wójtowicz była ostatnim gościem dzisiejszego wydania audycji "Studio Reduta". Dziś trwa absolutoryjna sesja Rady Miasta. Opozycja dość ostro krytykuje prezydenta i nie widzi żadnego argumentu łagodzącego tego, co działo się w Kołobrzegu w 2020 roku. Ale zastępca prezydenta do spraw społecznych uważa inaczej. Wskazuje, że zapomina się o tym, że w okresie epidemii samorządy były zostawione same sobie i musiały jakoś działać. Wiązało się to z odłożeniem spraw strategicznych na boczny plan, aby pomagać mieszkańcom i radzić sobie z wieloma sprawami, na które nikt nie był przygotowany. Przykładem tego jest zdalne nauczanie, organizacja działalności miasta w okresie spadku przychodów, wreszcie trzeba to było robić przy dyskryminacji części samorządów przez rząd. W związku z tym, zdaniem Ilony Grędas-Wójtowicz, Anna Mieczkowska tym bardziej na absolutorium zasługuje. - Absolutnie - podkreśla zastępczyni prezydenta. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama