Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

1 kwietnia 2023    |    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
1 kwietnia 2023    
    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

ruzik kołobrzeg

Nadchodzi sezon wakacyjny, a wraz z nim coraz więcej osób będzie łowić ryby na terenie Powiatu Kołobrzeskiego. W audycji "Studio Reduta" rozmawialiśmy z Mateuszem Ruzikiem, członkiem Społecznej Straży Rybackiej. Okazuje się, że wędkarstwo wymaga orientacji w przepisach, nie tylko co do wymiarów ryb, ale także w zakresie opłat, które trzeba wnosić za łowienie na danych akwenach. Straż Rybacka kontroluje wędkarzy, ale jak mówi Ruzik, gdy widzi, że błąd jest niezawiniony, że ktoś popełnił błąd, jest pouczenie, wyjaśnienie, a nie karanie. Gorzej jest z kłusownikami, których na terenie naszego powiatu nie brakuje. Straż Rybacka ma coraz lepsze metody rozpoznania i kontroli sytuacji na akwenach, na przykład za pomocą drona. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama