Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

tamborski kołobrzeg

W audycji "Studio Reduta" gościliśmy dziś starostę Tomasza Tamborskiego. Zapytaliśmy go m.in. o hakowanie skrzynek poczty elektronicznej samorządowców. Warto przypomnieć, że trwa seria publikacji treści e-maili przedstawicieli polskiego rządu. Co ciekawe, nikt nie publikuje treści e-maili samorządowców. Starosta informuje, że nie wie kto zwiedzał jego skrzynkę, bo nie dostał żadnej informacji w tym temacie, natomiast do korespondencji "intymnej" wykorzystuje stosowną skrzynkę. Ze starostą rozmawialiśmy także m.in. o zagospodarowaniu Podczela. Plan w tym zakresie przewodniczący Zarządu Powiatu ma zaprezentować już w przyszłym tygodniu. - Chcę wywołać dyskusję w tym zakresie, bo jest to sprawa dla nas ważna - mówi starosta. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama