Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

1 kwietnia 2023    |    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
1 kwietnia 2023    
    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

nadolski kołobrzeg

Wakacje to dobra okazja do tego, aby zdobyć nowe zainteresowania, ale także zrobić coś dla siebie. Takim perspektywicznym działaniem może być wstąpienie w szeregi Wojsk Obrony Terytorialnej. Służba ochotnicza daje możliwość lepszego poznania swoich możliwości, nabycia nowych umiejętności, a przede wszystkim, jak mówi gość dzisiejszego Studia Reduta - mł chor. Przemysław Nadolski, oficer prasowy 14 Brygady Obrony Terytorialnej w Szczecinie, bycia przydatnym dla innych. Szczególnie było to widoczne podczas usuwania skutków ostatniej ulewy, która miała miejsce w Szczecinie, ale także w Zielonej Górze. Kołobrzeżanie będą teraz mieli lepsze warunki służby, gdyż niedługo pierwsze zajęcia będą prowadzone w 142 Batalionie Lekkiej Piechoty w Trzebiatowie. Więcej na temat Terytorialsów w materiale wideo. Na chętnych czekają Mobilne Zespoły Rekrutacyjne. Szczegóły można znaleźć pod nr telefonu: 722 385 548.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama