Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

bartyzel kołobrzeg

Przyzwyczailiśmy się już do tego że Krzysztof Bartyzel komentuje sobie co chce i kiedy chce. Ma do tego prawo i my mu tego nie odmawiamy, stąd poniższe wideo, które było drugą konferencją w środę w Podczelu. Współorganizujący Sunrise kołobrzeżanin, opowiada o potencjale swojej imprezy i tego, że nikt go o nic nie pytał, a wystarczyło się skontaktować. To wycieczka pod adresem radnych z Komisji Rewizyjnej, o których pracy pisaliśmy tydzień temu [przeczytaj]. - Nie jesteśmy firmą krzak - argumentował Bartyzel i wskazywał, jakie korzyści ma miasto i kołobrzeżanie z festiwalu. Mówił również o tym, na co były przeznaczane pieniądze przekazywane przez magistrat. Porównywał także swoją imprezę do "Open'er Festival". Problem w tym, że Rada Miasta nie kontroluje Krzysztofa Bartyzel, ale kontroluje prezydenta i jego jednostkę, jaką jest Urząd Miasta. Dokumenty i analizy powinny być więc w magistracie, jako załącznik podejmowanych decyzji czy wniosków, a nie w biurze spółki czy w prywatnym domu. I to prezydent powinien się tłumaczyć i odpowiadać na pytania, a nie organizator festiwalu. Do tego tematu powrócimy jednak w czwartek. Napiszemy także to, o czym w środę Krzysztof Bartyzel nie powiedział.

Dziś jednak głos ma Krzysztof Bartyzel. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama