Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

1 kwietnia 2023    |    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
1 kwietnia 2023    
    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Po przerwie urlopowej powraca audycja "Wyjęci spod prawa". Autorzy komentują temat związany z referendum w Siemyślu, które, jak wiadomo, zakończyło się fiaskiem. Jak jeździ się w kółko w centrum? To dobre pytanie, bo tam nie tyle się jeździ, co się stoi, a miasto chce już teraz najpierw zamknąć centrum, a potem zbudować parkingi. O szczegółach tego genialnego projektu więcej w komentarzu. Czy Krzysztof Bartyzel poprowadzi warsztaty dla kołobrzeskich przedsiębiorców w temacie jak skutecznie obniżyć czynsz? Nie wiemy, ale autorzy polecają dofinansowanie takich warsztatów, bo na razie niedoszły prelegent jest w tym skuteczny. Rybczyński i Dziemba pytają także o patent, czy na zwolnieniu lekarskim można jechać na zjazd partyjny PiS. Można, czego dowodzi przykład Barbary Aściukiewicz, radnej jedynie słusznej partii, oczywiście rządzącej. I na koniec: Anna Mieczkowska odwołała radnego Artura Dąbkowskiego z funkcji członka kapituły ds. nadawania tytułów honorowego i zasłużonego obywatela Kołobrzegu. Redaktorzy pytają, po co było go tam w ogóle powoływać. Pytają także o powody decyzji prezydenta, która na razie nie ma uzasadnienia, bo przecież nie można tam wpisać tytułu artykułu na portalu Miastokolobrzeg.pl. Z drugiej strony, redaktor Rybczyński pyta, dlaczego, gdy pisze coś na Facebooku Krzysztof Plewko, środowiska prokobiece protestują, tak samo, jak gdy pisze coś radny Zawadzki, o temacie błyskotek nie wspominając. A gdy to dzieje się w Kołobrzeskich Razem, panuje miła uchu cisza? Dziemba zaś dodaje: co więcej powiedzieć w tej sprawie mogą dwie Anny: Bańkowska i Mieczkowska, zwłaszcza w temacie załatwiania awansu zawodowego radnego Dąbkowskiego z Uzdrowiska Kołobrzeg do Miejskiej Energetyki Cieplnej. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama