Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Miasto rezygnuje ze swojej wspaniałej, unikatowej, wyjątkowej, jakże pięknej, zachwycającej, przełomowej, świetnie pasującej w kołobrzeskiej architekturze, itp., itd. rzeźby pod tytułem "Ławica". Nadmienić należy, że rzeźba od samego początku nie wyglądała jak ta z konkursu, bo trzeba było ją przerobić i dostosować do miejsca, które wybrano. Krytykowaliśmy to w naszej audycji od samego początku. Rzeźba rdzewiała, rybki odpadały, itd. Wstawiono ją w tym miejscu i konserwowano z uporem godnym podziwu. Nie reagowano na jakąkolwiek krytykę, w myśl odporności leninowsko-marksistowskiej - im głośniej krzyczą tym bardziej mamy rację. Teraz okazuje się, że rzeźba się psuła. Mało tego, że nie da się jej naprawić. A skoro tak, rzeźba ma zniknąć a kasa, czyli 80 tysięcy, wrócić do miasta. Naszym zdaniem, rzeźba bez rybek, a więc same metalowe patyki, powinna zostać, jako przestroga przed urzędniczym zaślepieniem i głupotą, przed przemądrzalstwem i niesłuchaniem mieszkańców, a z tym mieliśmy do czynienia w 2018 roku. A autorzy tego pomysłu, powinny tam stanąć, żeby zrobić im zdjęcia i wpisać do miejskich annałów mądrości objawionej, ze wszystkimi farmazonami wówczas wypowiadanymi, także przeciwko przeciwnikom tej rzeźby.

W audycji poruszamy także temat "Gryfa" oraz ośrodka "Holtur". Pamiętajcie, że słuchacie na własną odpowiedzialność.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama