Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

To miał być sztandarowy projekt na lata, zbawienie dla Kołobrzegu i szansa na dobry wybór dla mieszkańców. Ale rzeczywistość polityczna nie zostawiła na nim suchej nitki. z 11 radnych ubywają kolejni: Hok, Trafas, Lewandowski, Zawadzki, a teraz Artur Dąbkowski. Formalnie, wraz z jego rezygnacją z klubu, Anna Mieczkowska nie ma większości w Radzie Miasta, a to oznacza, że musi jej szukać i dogadywać się osobno z radnymi. Gdyby odbywały się właśnie połowinki, można by zapytać prezydenta dlaczego jej największy projekt polityczny uległ autodegradacji i co pozostanie z niego na kolejną kadencję. Ale połowinek nie było, a jak będą, to obwieści się same sukcesy, choć tych ostatnio jest jak na lekarstwo (no, chyba, że ktoś czyta tylko Facebooka pani prezydent).

W komentarzu nie zabraknie sprawy "Gryfa" odcinek nie wiadomo już który, ale także gościnnych występów pełnomocnika do spraw niekoniecznie równego traktowania.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama