Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

We wtorek w Kołobrzegu odbędzie się protest KOD w obronie wolnych mediów oraz stacji TVN. Redaktor Piotr Rybczyński został poproszony o zabranie głosu na tym zgromadzeniu. Odmówił. - Prędzej zacznę wąchać klej - wyjaśnił dziennikarz Radia Kołobrzeg i dodał, że gdy działaczka KOD go pomawiała i opowiadała nieprawdziwe historie, był wrogiem demokracji. Do tej pory KOD nie przeprosił go za te oskarżenia na tle zdjęć zamordowanego prezydenta Gdańska, a teraz zaprasza go jako lidera na demonstrację.

W audycji można posłuchać także na temat sukcesów prezydent miasta w związku z uspokajaniem ruchu w mieście. To takie teraz modne słowo, żeby wszystko uspokajać, zamiast zamykać, zmieniać czy reorganizować, zwłaszcza, że towarzyszą temu protesty mieszkańców. Przykładem niech będzie spotkanie w sprawie ograniczania ruchu w porcie w ubiegłym roku (zobacz). Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama