Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

W minionym tygodniu odbyła się konferencja prasowa Nowej Lewicy. Wcześniej, na jednym z portali padła informacja dnia, że Wioletta Dymecka ma startować na prezydenta Kołobrzegu. I to z poparcia Nowej Lewicy. Dziennikarze musieli poczekać na konferencję, żeby dowiedzieć się, że Dymecka będzie kandydatką. A co ona na to? A ona na to, że nie zaprzecza. Współczujemy Wiolecie Dymeckiej, że musiała brać udział w tym przedstawieniu. Dziennikarze próbowali się dowiedzieć, po co Nowa Lewica ogłasza swojego kandydata w wyborach, gdy w poprzednich wszyscy uczestnicy konferencji popierali Annę Mieczkowską. Czyżby już jej nie popierali? Czyżby już im się znudziła? A może zawiodła ich oczekiwania? Skoro nie, to po co zwoływać konferencję w takim temacie, skoro automatycznie uderza ona i osłabia urzędującego prezydenta? A poza tym, hit tygodnia. Dowiedzieliśmy się, że kandydatem na starostę jest Jacek Kuś. Nie żebyśmy mieli coś przeciwko, bo Kuś w powiecie się sprawdził. Problem w tym, że to nie obywatele wybierają starostę, ale radni. Powstaje więc pytanie, z kim Nowa Lewica chce tworzyć koalicję po wyborach, żeby Kuś mógł być starostą: z PiS, z PO? I co wtedy ze starostą Tamborskim? No, chyba że Tamborski miałby zostać prezydentem Kołobrzegu, bo tam się podobno wybiera. A to zmienia postać rzeczy, tylko nikt o tym nie mówi ani słowem... To też zabawne, bo pewnie Tamborski zadowolony nie był, a Mieczkowska szczęśliwa również nie została. Za to inni poprawili sobie humor. Dzięki Nowej Lewicy. Pikantne szczegóły i rzeczy, które chcecie wiedzieć, a nie chcecie słyszeć, w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama