Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

23 września 2023    |    Imieniny: Tekla, Bogusław
23 września 2023    
    Imieniny: Tekla, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

woźniak kołobrzeg

Jacek Woźniak, przewodniczący Klubu "Radni Niezależni", ujawnia kulisy zmian w prezydium Rady Miasta po obwieszczeniu rezygnacji z funkcji przewodniczącego Piotra Lewandowskiego. Okazuje się, że od początku Kołobrzescy Razem oraz "Nowy Kołobrzeg" posiadali większość do wybrania Bogdana Błaszczyka na funkcję przewodniczącego. Odbyło się jednak spotkanie z przedstawicielami opozycji w temacie obsadzenia funkcji wiceprzewodniczącego. Przypomnijmy, pisaliśmy we wtorek, że będzie to Kamil Barwinek i Dariusz Zawadzki (przeczytaj). Zapytaliśmy jednak Jacka Woźniaka, czy biorąc pod uwagę proces, jaki wytoczył były wiceprzewodniczący Artur Dąbkowski, czy w przyszłości nie okaże się, że radni wybiorą wiceprzewodniczącego dublera. Okazuje się, że były takie wątpliwości. Wyrażał je na swojej konferencji sam przewodniczący Rady Miasta, ale nie tylko. Jak mówi Woźniak, dlatego podczas rozmów zaproponowano, żeby wybrać tylko wiceprzewodniczącego opozycji. I wątpliwości ustąpiły...

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama