Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

1 kwietnia 2023    |    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
1 kwietnia 2023    
    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kędziorski kołobrzeg

Gościem audycji "Studio Reduta" był Mirosław Kędziorski, komendant Straży Miejskiej w Kołobrzegu. Rozmawialiśmy z nim o działalności strażników w okresie sezonu wakacyjnego. Straż otrzymała niemal 2100 zgłoszeń i podjęła niemal 3500 interwencji. Niemal 2900 z nich dotyczyło spraw związanych ze sprawami komunikacyjnymi, w tym nieprawidłowym parkowaniem. 500 zdarzeń dotyczyło mi.n. działaniom przeciwko urządzeniom użytku publicznego, niszczenia zieleni i śmiecenia. Strażnicy nałożyli niemal 2900 mandatów karnych, skierowali 12 wniosków do sądu o ukaranie, odholowano 8 pojazdów, 451 razy zakładano blokady na koła samochodów i 67 razy blokowano hulajnogi. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama