Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Zaczęło się od przemyśleń Tamborskiego, że jest namawiany do startu w wyborach prezydenckich. Potem Dymecka nie zaprzeczała, że będzie kandydować. A teraz Mieczkowska mówi, że chciałaby móc jeszcze raz pracować na rzecz mieszkańców. A to dlatego, że mówi się, że prezydent miałaby startować do parlamentu. Sejm czy senat to nie wstyd. A nie wiadomo, co będzie za dwa lata, gdy trzeba będzie ojczyznę ratować. Ale na razie show musi trwać. Dziennikarze udają, że pytają, politycy udają, że odpowiadają, wyborcy udają, że wierzą. W audycji Dziemba mówi, żeby go Rybczyński dopisał do listy kandydatów, bo on też chciałby być prezydentem, a Rybczyński opowiada o swoim udziale w marszu LGBT w Szczecinie.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama