Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

komentarz kołobrzeg

Dziennikarka "Gazety Wyborczej" przeprowadziła wywiad z prezydent Anną Mieczkowską i jej zastępczyniami. Tytuł w wersji internetowej jest znamienny: ""W tym archeo jest porządek". W Kołobrzegu rządzą same kobiety. Komu to się nie podoba?". Tytuł jest manipulacją. Każdy, kto ma inne zdanie, niż obraz przedstawiony w tendencyjnym artykule, będzie osobą, która jest seksistą, nienawidzi kobiet i ich karier. Oczywiście, pani prezydent i jej ekipa ma prawo przedstawiać swój punkt widzenia. Ma prawo pokazywać, że nawet ogrodnik miejski jest kobietą i tylko biedny, zagubiony rzecznik nie został jeszcze wymieniony na lepszy model. Ale dziennikarka nie zapytała nikogo o odmiennych poglądach, jak ocenia to, co dzieje się w Kołobrzegu: plusy, minusy, podsumowanie 2,5 roku kadencji. Zamiast tego wypowiada się prezydent Gdańska - wybitny ekspert w sprawach kołobrzeskich. Podsumowując: w artykule jest Kołobrzeg takim, jakim go widzi władza. Jest fajnie - serio.

W komentarzu poruszamy temat wyborów w Platformie Obywatelskiej, parskającą śmiechem Annę Bańkowską na pytanie dziennikarza podczas partyjnej konferencji PO, zatrzymujemy się na chwilę w temacie członka PO, który poparł innego członka, ale na niego nie zagłosuje. Pozytywnie oceniamy ostatnią sesję, którą prowadził Bogdan Błaszczyk, a także komentujemy opozycję, która bawi się w komisję śledczą, zamiast ścigać tych, którzy według niej, mogą łamać prawo. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama