Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

27 marca 2023    |    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
27 marca 2023    
    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

woźniak kołobrzeg

W politycznej dogrywce do audycji "Studio Reduta", która emitowana jest w Radio Kołobrzeg w czwartek po godz. 12.00, naszym gościem był Jacek Woźniak, szef Klubu Radni Niezależni. Zaprosiliśmy innego polityka - Mirosława Tessikowskiego. Najpierw zgodził się wziąć udział w audycji i porozmawiać o wyborach w Platformie, a kilka dni później wysłał sms-a, że jednak go nie będzie. Sytuację w tej partii skomentował Jacek Woźniak, odnosząc się do jej wizerunkowych problemów w Kołobrzegu. Według radnego, działacze partyjni mogą być zdezorientowani, bo do tej pory był jeden kandydat na szefa partii, a tu nagle mają nadurodzaj...

Jacek Woźniak skomentował także artykuł o porządku "tym Archeo" w "Wysokich Obcasach". Stwierdził, że jest infantylny, a ponadto, jego zdaniem, wygląda na artykuł w jakiś sposób opłacony. - Mi się nie podoba sam artykuł. W tym artykule znalazłem kilka oczywistych nieprawd, a nie lubię jak dziennikarz, szczególnie poważnej gazety, a za taką uważam "Gazetę Wyborczą", mnie, mieszkańca Kołobrzegu, świadomego tego, co się dzieje w lokalnej polityce, okłamuje. Podam przykład. Informacja o odejściu wiceprezydent ds. gospodarczych na początku kadencji. Pamiętacie państwo, tym wiceprezydentem była przez pół roku pani Monika Foremna-Pilarska. Tam jest informacja, że odeszła z powodu nagonki medialnej z tytułu jej kobiecości. Przecież to jest nieprawda, ewidentna nieprawda, wierutne kłamstwo. Ja z panią Moniką rozmawiałem przed jej odejściem i wiem, jakie są jej powody - mówi Woźniak.

Chcieliśmy porozmawiać z Jolantą Kowalewską na temat informacji o Monice Foremnej-Pilarskiej, której nazwisko, o dziwo, w tym artykule nie pada. Zamiast tego dziennikarska napisała tylko, że ma ona stopień doktora nauk ekonomicznych. My zapytaliśmy panią doktor Foemrną-Pilarską, czy powodem jej odejścia z magistratu była kwestia publikacji na "Miastokolobrzeg.pl". Zaprzeczyła. Chcieliśmy też o to zapytać dziennikarkę. Gdy odebrała telefon, poinformowała, że spieszy się na manifestację. Próbowaliśmy skontaktować się następnego dnia, ale nie odbierała telefonu, ani nie oddzwoniła.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama