Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

10 sierpnia 2022    |    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec
10 sierpnia 2022    
    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

brączyk kołobrzeg

Renata Brączyk - radna z Radzikowa, w audycji "Studio Reduta", opowiedziała, jak wygląda temat lokalizacji schroniska w Korzyścienku, a więc w bezpośredniej lokalizacji jej osiedla. Jak mówi, odbyło się spotkanie z prezydent Anną Mieczkowską, która poinformowała o zleconych badaniach i całej sytuacji związanej z ważną dla miasta inwestycją. Odbyło się także spotkanie ze starostą Tomaszem Tamborskim, który zadeklarował pomoc w rozmowie z wójtami i próbą znalezienia lepszej alternatywnej lokalizacji poza Kołobrzegiem, która będzie odpowiadała mieszkańcom. Jaka to lokalizacja? Tego na razie nie wiadomo, bo rozmowy trwają. Niedługo sprawą mają także zająć się radni Rady Gminy Kołobrzeg. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama