Overcast Clouds

-2°C

Kołobrzeg

1 grudnia 2023    |    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
1 grudnia 2023    
    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

zielińska kołobrzeg

Izabela Zielińska, gość audycji "Studio Reduta", przekazała informacje dotyczące kontroli wydatków miasta na Sunrise Festival. Pisaliśmy o tym już kilka miesięcy temu (przeczytaj). Dziś Rada Miasta zajmie się ustaleniami kontroli, z której wnioski przyjęła Komisja Rewizyjna. Sprawa dotyczy przede wszystkim użycia faksymile z podpisem prezydenta Janusza Gromka na jednej z umów. Jak mówi radna Zielińska, miasto nie wytłumaczyło, dlaczego używane jest faksymile. Zgodnie z prawem, przybicie takie pieczątki powoduje, że umowa jest nieważna. Radni wnoszą o analizę prawną w tym zakresie. Tymczasem miasto od samego początku torpeduje ustalenia komisji. Więcej w rozmowie z Izabelą Zielińską.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama