Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

23 września 2023    |    Imieniny: Tekla, Bogusław
23 września 2023    
    Imieniny: Tekla, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

dziemba rybczyński kołobrzeg

To miała być partia młodych, a w kołobrzeskim zarządzie widać ludzi 40+ a nawet więcej. To miała być partia zmian na lepsze, a jedyne czym zajmuje się "team" Anny Bańkowskiej, to walka o stołki i polityczna likwidacja przeciwników. Tak samo jest w PiS, tyle, że Donald Tusk krytykuje to, co robi się w PiS. Oznacza to, że albo trzeba zlikwidować kołobrzeskie struktury partii pod tytułem "Platforma Obywatelska", albo pozbyć się osób, dla których wolności słowa, szacunek do obywateli i do prawa nie jest na pierwszym miejscu, jest tylko na politycznych sztandarach. I o tym, co w marionetkowych strukturach PO w Kołobrzegu się nie zmieni, w komentarzu na nowy tydzień na antenie Radia Kołobrzeg i na naszym portalu. Na marginesie, zaprosiliśmy Annę Bańkowską do dogrywki "Studia Reduta". Do tej pory nie odpowiedziała, ale czy kogoś to jeszcze dziwi?

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama