Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

25 września 2023    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2023    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

bejnarowicz kołobrzeg

Szef Klubu Prawo i Sprawiedliwość w Radzie Miasta, Maciej Bejnarowicz, komentuje wydarzenia podczas dzisiejszego spotkania na Komisji Komunalnej. Chodzi o metodę obliczenia należności za śmieci. Są dwie: od wody i od metra kwadratowego. Jak mówi Bejnarowicz, obydwie są złe, a ta od wody szczególnie zła. Dlatego zwrócił się on do wiceminister Małgorzaty Golińskiej z wnioskiem o zmianę ustawy w taki sposób, aby rozwiązania przyjęte w Kołobrzegu były legalne. Rozmawiamy z nim także o tym, ile kołobrzeżanie zapłacą za śmieci. Jedno jest pewne, nie będzie to więcej niż 150 zł miesięcznie, bo ustawa uniemożliwia przekroczenie tej kwoty. Więcej w materiale wideo...

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama