Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2023    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2023    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

cieślicka kołobrzeg

Coraz więcej zakupów robimy w sklepach internetowych. Nawet w sklepach stacjonarnych, zwłaszcza budowlanych, wiele produktów jest do zobaczenia, ale nie można ich kupić, są zamawiane i dostarczane klientom. Konsumenci coraz bardziej wolą więc zakupy w sklepach internetowych. Jak mówi Aneta Cieślicka, powiatowy rzecznik praw konsumentów, trzeba pamiętać, że właściciele sklepów internetowych, choć nie wszyscy, nie mają każdego towaru, który oferują w sklepach czy na aukcjach. Co więc zrobić, gdy kupimy płytki, a pod te płytki także inne wyposażenie, a potem terakota okaże się niedostępna? Jak mówi rzeczniczka, jeśli nie mamy umowy ze sklepem, nie możemy zrobić nic innego, jak otrzymać zwrot pieniędzy. A ponieważ sklepy nie zawierają z klientami umów, nie ponoszą w tej kwestii żadnego ryzyka.

Jest też nowa informacja o firmie wynajmującej hulajnogi. Sprawą wreszcie zajął się UOKiK. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama