Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

woźniak kołobrzeg

W audycji "Studio Reduta" gościliśmy kolejnego radnego opozycji, bo radni pozostałych klubów nie byli zainteresowani komentować podwyżek dla radnych i prezydenta. Woźniak przyznał, że poparł podwyżkę wynagrodzenia dla Anny Mieczkowskiej. Z szefem Klubu "Radni Niezależni" dyskutowaliśmy także o zasadności zbadania sprawy Adama Hoka (przeczytaj). Bogdan Błaszczyk stwierdził, wprowadzając stosowną uchwałę do porządku obrad, że to on z radcami prawnymi zbadał tę sprawę. Według Woźniaka, przewodniczący Rady Miasta nie ma do tego kompetencji. Jednocześnie dziwne jest, że sprawą Adama Hoka nie zainteresowała się Komisja Prawa, ani żadna inna komisja, choć było wiadomo, że temat musi stanąć pod obrady, aby odpowiedzieć na pismo wojewody zachodniopomorskiego. Jak mówi Woźniak, ma nowe dowody w tej sprawie i chciał je przedstawić radnym, ale na razie nie

Z radnym Woźniakiem rozmawiamy także o sprawie nieobecności sekretarza miasta. Temat ten pojawia się od czasu do czasu. Ostatnio pytają o to i czytelnicy, i pracownicy magistratu. Tak naprawdę, Ewa Pawłowska przez dłuższy czas nie była widziana. Jak mówi szef klubu "Radni Niezależni", radnych informowano, że to kłopoty zdrowotne są powodem absencji sekretarza. Powstaje więc pytanie, kto i na jakiej podstawie wykonuje te obowiązki, a jeśli zwolnienie lekarskie jest długotrwałe, dlaczego nie zatrudniono nowego sekretarza? Będziemy tę sprawę wyjaśniać. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama