Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

25 września 2023    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2023    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W 2022 roku w Kołobrzegu też "nie patrzcie w górę"... [wideo]

Burza wokół filmu "Nie patrz w górę" nie jest przypadkowa. Ukazanie tym, którzy nie widzą, jak działa świat, Polska czy Kołobrzeg, może być szokujące, zwłaszcza, gdy życie spędza się z nosem w telefonie. Można się śmiać lub nie, ale nad Parsętą wygląda to bardzo podobnie. Ukazujesz nieprawidłowości? Ale kogo to obchodzi, przecież ważniejsze jest podpisanie nowej umowy na deptak... Czy w takiej perspektywie powszechnego ogłupienia będą odbywały się kolejne wybory samorządowe? Zanim jednak będzie o tym, co w 2022 roku niekoniecznie się wydarzy, ale co wydarzyć by się mogło, a nawet co byłoby oczekiwane, podsumowanie ostatniego posiedzenia Komisji Rewizyjnej w starym roku. Będzie także o tym, jak bardzo zużyły się samorządowe nagrody "Konika", a także, jak bardzo przypadkowo lata "Pegaz Kultury", co więcej, że te wyróżnienia niewiele komuś jeszcze dają, bo albo nie ma komu dać, albo na wyróżnionym nie robi to wrażenia. Obydwie sytuacje są nieco krępujące, stąd pomysł na nowe wyróżnienie w postaci "Ławicy Roku". Prace nad rodzajem kategorii i ich liczbą trwają, ale głupota roku czy wyróżnienie perspektywiczne, choć naszego miasta nie zmienią, to mogą dać ich twórcom o wiele więcej satysfakcji niż tytuł "Kołobrzeżanina Roku" za bliżej niedookreślony całokształt w stylu "bo komuś trzeba było dać"... Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama