Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

29 września 2023    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2023    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Tamborski o oszczędnościach na ogrzewaniu [wideo]

Podwyżki cen energii i Polski Ład odbijają się nie tylko na budżecie gmin, ale także na budżecie powiatu. Jak mówi starosta Tomasz Tamborski, ceny gazu powodują, że także w jednostkach powiatu wprowadzane będą ograniczenia, przede wszystkim pogodowe oraz inteligentne zarządzanie energią, które będzie dostosowane do aktywności jednostek w danych godzinach. Pierwszą jednostką, w której zostanie to zastosowane, będzie DPS Gościno.

Ze starostą rozmawiamy także na temat sytuacji kołobrzeskich przedsiębiorców, które jest coraz bardziej trudna. Przede wszystkim ceny gazu paraliżują rozwój firm, a i to za dużo powiedziane, one je wykańczają. - Tak źle jeszcze nie było. Nie znam nikogo, kto Polski Ład by chwalił - mówi starosta. Tamborski krytykuje także rząd za zbyt późną reakcję na COVID'19. W Zespole Szkół Morskich odwołano studniówkę i rodzice w tym roku szkolnym w ogóle nie będą jej organizować. Natomiast wiadomo jedno, Starostwo Powiatowe nie będzie się zamykać i dostęp do tego urzędu będzie na tych zasadach, jak obecnie. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama