Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Błaszczyk: Ktoś może pomyśleć, że w tym cyrku są również i małpy

Gościem dogrywki Studia Reduta był przewodniczący Rady Miasta Bogdan Błaszczyk. 17 lutego wszedł w życie nowy statut Rady Miasta. Przewodniczący Rady odpiera zarzuty opozycji w sprawie autorskich uchwał, które wprowadził do porządku obrad. Nie czekał miesiąc czasu, zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami, tylko dlatego, żeby komisje mogły zacząć normalnie pracować wcześniej.

Zdaniem Błaszczyka opozycja nie jest w stanie do dnia dzisiejszego wyjść z butów przeciwników politycznych: „butów wrogich, nastawionych na zwalczanie drugiej strony”. Przewodniczący odbiera działanie opozycji jako destrukcyjne, a ręka wyciągana do zgody jest: „odtrącana i to brutalnie, w postaci wiarołomstwa, kłamstwa”.

Bogdan Błaszczyk chciał podnieść standardy. Jak przyznaje, zamierzony sukces osiągnął w 30 procentach. Zapowiada w audycji, że od następnej sesji będzie siedział przy nim prawnik. Przewodniczący odnosi się również do wypowiedzi Piotra Rzepki oraz słów Jacka Woźniaka i Jacka Kalinowskiego o cyrku podczas sesji Rady Miasta: „Ci co to wypowiadają, nie zdają sobie sprawy, że ktoś może pomyśleć, że w tym cyrku są również i małpy albo błazny, tak jak ja to powiedziałem”.
Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama