Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ksiądz Marek Sośnicki: kołobrzeżanie przyjmują uchodźców

Na granicy pojawiają się kołobrzeżanie. W mediach widać ujęcia z tabliczkami z napisem "Kołobrzeg". To nasi mieszkańcy, którzy pojechali na przejścia graniczne, aby zabrać do miasta nad Parsętą uchodźców. Dziś w audycji "Studio Reduta" tę postawę chwalił ksiądz Marek Sośnicki, proboszcz greckokatolickiej Parafii Opieki Matki Bożej w Kołobrzegu. Wskazywał, że ci ludzie pojechali tam swoimi samochodami, spalili swoje paliwo, a ponadto udzielili pomocy osobom potrzebującym. Jak wskazuje ksiądz Sośnicki, ta pomoc dla uchodźców z Ukrainy, będzie pomocą długofalową, bo po pierwsze, końca napaści na Ukrainę nie widać, a pomoc to angażowanie pieniędzy i środków materialnych. Dziękował za pomoc także miastu. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama