Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

27 marca 2023    |    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
27 marca 2023    
    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Woźniak: pozytywnie oceniamy działania władz miasta i powiatu

W obecnym tygodniu, sprawy bieżącej polityki zeszły na dalszy plan nawet w Kołobrzegu. Jak mówi Jacek Woźniak, szef opozycyjnego Klubu "Radni Niezależni", obecnie sprawą priorytetową jest pomoc uchodźców. Co więcej, opozycja pozytywnie ocenia działania w tym zakresie ze strony prezydent miasta i starosty kołobrzeskiego. Sytuacja na Ukrainie jest trudna, ale Polacy pozostają otwarci na sąsiadów ze wschodu i jak mówi Woźniak, są bardzo pozytywne przykłady z terenu Kołobrzegu i okolic. Na przykład jeden z przedsiębiorców wysłał swoich pracowników, aby wyszukiwali osób pracujących w tym przedsiębiorstwie i dostarczali ich na granicę, a następnie zabrał ich do Kołobrzegu. Na granicy są także autokary z Kołobrzegu, które przetransportują tu uchodźców. - Kołobrzeżanie w takich chwilach jak ta, mają otwarte serca - mówi Woźniak.

Z radnym Rady Miasta rozmawialiśmy także o piątkowej nadzwyczajnej sesji Rady Miasta, która ma co do zasady charakter formalny, a także pytaliśmy o pracę komisji rewizyjnej. - Komisja pracuje - mówi dyplomatycznie Woźniak.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama