Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Jacek Kuś: Grupa "PomagaMY Kołobrzeg" sprawdziła się [wideo]

Gościem audycji "Studio Reduta" był wicestarosta kołobrzeski Jacek Kuś, który działa w grupie "Pomagamy". Jak mówił, gdy powstawała ta grupa, powstawało pytanie, komu mogłaby ona pomagać. Takich akcji było sporo, a obecnie, jak podkreśla samorządowiec, działanie to jest niezbędne do skutecznego niesienia pomocy osobom, które musiały opuścić swój dom w wyniku wojny, potrzebują jedzenia oraz innych środków. Do komunikacji z kołobrzeżanami wykorzystywane są kanały lokalnych mediów i media społecznościowe. - Ci ludzie przyjeżdżają cały czas, mamy kolejne kilkadziesiąt osób. Ci ludzie potrzebują wszystkiego od szczoteczki do zębów - mówi Jacek Kuś. Informacje na ten temat można znaleźć na grupie facebookowej (zobacz). Jak dodaje wicestarosta, obserwując profil, można na bieżąco wiedzieć, czego potrzeba. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama