Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

27 marca 2023    |    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
27 marca 2023    
    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ludzie kupili apartamenty na obszarze przemysłowym, żądają ciszy...

Mirosław Kędziorski, komendant kołobrzeskiej Straży Miejskiej, podsumowuje okres zimowy w funkcjonowaniu jego jednostki. Jak mówi, mieszkańcy dzwonią w temacie zanieczyszczania powietrza przez sąsiadów. Proszą o sprawdzenie, czym pali się w piecach. Jak mówi komendant, w większości przypadków wszystko jest w porządku, właściciele mają certyfikaty zakupu opału i jego właściwości.

Inną sprawą są interwencje, na które wzywani są strażnicy, w rejonie ulicy Bałtyckiej i Sienkiewicza. Osoby, które kupiły tam apartamenty, skarżą się na uciążliwość sąsiedztwa. Tymczasem jest tam strefa "C" uzdrowiska, jest to przede wszystkim Port Rybacki i Port Handlowy. Są tam przeładunki, trwają prace remontowe, wydzielane mogą być różne zapachy bądź zapylenie. Właściciele bądź osoby wynajmujące lokale żądają jednak rozwiązania tych problemów, bo przecież kupiły apartament w kurorcie. Jak mówi komendant, interwencje takie najczęściej okazują się niezasadne. Warto tu pokreślić, że to deweloperzy zbliżyli się do portu, nie port do strefy zabudowy w strefie przemysłowej.

Z Mirosławem Kędziorskim rozmawiamy także o problemach z parkowaniem. Pytamy, czy strażnicy wystawiają więcej pouczeń, czy mandatów. Jak mówi komendant, lista osób, które mają już kolekcję pouczeń urosła na tyle, że rośnie lista mandatów. Więcej w materiale wideo...

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama