Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ziemowit Czerski: Duże zainteresowanie pociągami z Kołobrzegu do Koszalina

Ziemowit Czerski, hobbysta kolejowy, był gościem audycji "Studio Reduta". Od 13 marca obowiązuje nowy rozkład jazdy (przeczytaj). Nie ma w nim zbyt wiele zmian dla Kołobrzegu. Nowością jest pojawienie się szybkiego połączenia regionalnego "Riwiera" z Poznania Głównego do Kołobrzegu i z powrotem, kursującego w okresie majówki. Dodatkowo, PKP Intercity uruchomi pociąg Pendolino na Wielkanoc 16 kwietnia i majówkę 30 kwietnia.

Jak mówi Ziemowit Czerski, największym powodzeniem cieszą się pociągi z Kołobrzegu do Koszalina, które ułatwiają ludziom dojazd do pracy. Frekwencja jest w nich bardzo duża, co świadczy o tym, że połączenie to było bardzo potrzebne. Do grudnia ubiegłego roku połączeń tych było jak na lekarstwo. Teraz jest więcej, w dodatku pociągi z Koszalina kursują do Szczecina przez Kołobrzeg. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama