Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kto podniesie rękę na port, temu ta ręka powinna zostać odrąbana

Miną niedługo 2 lata od momentu, gdy pandemia zaczęła paraliżować świat. Jej ekonomiczne skutki miały skłaniać włodarzy miasta i powiatu do poszukiwania recepty na gospodarkę jednoimienną w Kołobrzegu. Nie tylko, że najgłośniej było o tym w okresie COVID'19, to w dodatku praktycznie żadnej sensownej recepty nie wdrożono. Prezentacje były i na prezentacjach się skończyło. Jak widać, politycy głośno muczą wtedy, gdy wyborcy szukają mleka. Teraz nie szukają, muczeć nie trzeba. Za to byliśmy świadkami informacji, że właścicielom apartamentów wokół portu przeszkadza... port. Kuriozum to mało powiedziane. Czysta głupota, a miejscami debilizm stosowany. Skoro ktoś kupił mieszkanie w porcie, to dlaczego skarży się na silnik kutra? A gdzie byli dynamiczni i skuteczni włodarze naszego miasta, gdy te inwestycje realizowano i nadal się realizuje? Dlatego widzą zakusy deweloperów i różnej maści hochsztaplerów, chciwie patrzących w kierunku portu, gdzie można by umieścić jakże atrakcyjne apartamenty, należy powiedzieć w obliczu odpowiedzialności za przyszłość Kołobrzegu, parafrazując gomułkowską propagandę, że każda ręka podniesiona politycznie w kierunku portu, powinna zostać odrąbana, a takie osoby nie powinny pełnić funkcji publicznych. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama