Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Bonew: obywatele Ukrainy mogą rejestrować się w Urzędzie Pracy

Obowiązująca specustawa, jak mówi Marcin Bonew, zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kołobrzegu, umożliwia obywatelom Ukrainy na rejestrowanie się w tych instytucjach, a także korzystania z programów zatrudnienia, w tym ze środków z Funduszu Pracy. Mogą być oni również legalnie zatrudniani na terenie naszego kraju. Oznacza to, że pracodawcy zyskują nowe źródło pracowników, w postaci uchodźców, którzy chcą pracować, a w dodatku mogą korzystać z preferencyjnych warunków zatrudnienia. Jak mówi Marcin Bonew, stopa bezrobocia w powiecie kołobrzeskim realnie w ostatnim czasie nie wzrosła. Owszem, są bezrobotni obywatele naszego powiatu, ale nie wpływa to bezpośrednio na kondycję lokalnej gospodarki. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama