Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Woźniak : Nawiążmy współpracę z innym miastem na Ukrainie

Krzywy Róg to miejscowość w Ukrainie z którą miasto Kołobrzeg mogłoby nawiązać z współpracę. W Kołobrzegu przebywa sporo osób właśnie z tej miejscowości. To propozycja radnego Jacka Woźniaka. Dziś na sesji Rady Miasta podjęto uchwałę w sprawie zakończenia współpracy pomiędzy Gminą Miasto Kołobrzeg a Feodosiya na Ukrainie.

Pytaliśmy radnego dlaczego sesja nadal prowadzona jest zdalnie? Bo została zwołana przed zakończeniem obowiązywania obostrzeń - tłumaczył Woźniak. Kolejne komisje i sesje powinny być już prowadzone stacjonarnie. Wczoraj odbyła się sesja w Gościnie i Gminie Kołobrzeg i one prowadzone były już stacjonarnie.

Z Jackiem Woźniakiem rozmawialiśmy też o płatnym wstępie na molo. Propozycja Urzędu jest taka aby molo było płatne od 8 do 23. To zdecydowanie za długo. Na molo ludzie najczęściej fotografują zachód słońca. Te zdjęcia umieszczane są potem na facebooku i innych portalach społecznościowych i mają duży wymiar promocyjny.

Więcej w materiale wideo.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama