Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Izabela Zielińska :  "Pijalnia wód mineralnych bez bazaru"

Kolejnym gościem naszej audycji Studio Reduta była Izabela Zielińska. Z radną rozmawialiśmy o planach zagospodarowania przestrzennego. Niedaleko sanatorium Mewa, Uzdrowisko Kołobrzeg chciałoby wybudować pijalnię wód. Prezes Uzdrowisk zapowiada, że nie będzie tam bazaru.

Kolejna zmiana planu mówi, aby posadowić kolejny punkt sprzedaży bilety na molo, punktów gastronomicznych i umiejscowienia tzw. woprówki. W planach pojawia się kolejna budka do sprzedaży biletów.  Być może dowiemy się o tym na dzisiejszej sesji. Radna Zielińska również podkreślała w rozmowie z nami, że wydłużenie godzin płatnego wejścia na molo nie będzie miało dobrego wymiaru promocyjnego.

Obecna kasa biletowa została posadowiona na 5 lat. Okazuje się, że miasto ma w planach posadowienie drugiej kasy po prawej stronie molo. Ławki mają zostać przeniesione ale ich liczba ma się nie zmniejszyć. Czy takie działania urzędu mają oznaczać, że molo będzie płatne przez cały rok?

Więcej w materiale wideo.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama