Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zawadzki : "Sesje w realu powinny wrócić"

Dariusz Zawadzki komentował w naszej audycji trwającą sesję w trybie zdalnym, 2 ostatnie lata zmęczyły wszystkich. Chcielibyśmy wszyscy aby sytuacja wróciła już do normalności. 28 marca zostały zniesione obostrzenia, czy zostały odłożone bo pandemia naprawdę wygasa czy może rząd nie panuje nad dwoma kryzysami naraz. Czyli pandemia i uchodźcy. -  mówił w audycji radny. Radny również komentował w audycji lokalizację pijalni wód. Będzie to z pewnością dodatkowa atrakcja, chodzi również o uporządkowanie terenu jak przy sanatorium Muszelka. Na sesji pojawiło się sporo wątpliwości, aby w tym miejscu nie pojawiło się nic niespodziewanego.

Radny Zawadzki, również komentował propozycję przedłużenia płatnego molo. Godziny wejścia na molo można skrócić do godziny 20.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama