Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

24 września 2023    |    Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
24 września 2023    
    Imieniny: Dora, Gerard, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

O Podczelu i taksówkach - Dąbkowski w Studio Reduta

Gościem naszej audycji Studio Reduta był radny Artur Dąbkowski. Pojawiła się informacja, że w Podczelu niedaleko zabytkowego miejsca został wybudowany jeden z marketów. Radny powiedział nam, że teren powinien zostać objęty ochroną konserwatora zabytków. Czy aktualna sytuacja polityczna może być przeszkodą w zachowaniu obiektu jako poradziecką historią tego miejsca ? Dąbkowski chciałby aby był to kolejny element do zwiedzania przez turystów.

Rozmawialiśmy też o zmianach w kołobrzeskich taksówkach, chodzi o logotypy i pozostawienie herbu miasta. Była Katedra, był Klimatyczny Kołobrzeg teraz jest Re:Generacja. Ale herb w logo taxi zostać musi.

Likwidacja rad osiedli to była błędna decyzja, życie toczy się dalej, jako jedyne miasto w regionie nie posiadamy takich rad - mówił radny. Powstały trzy stowarzyszenia, które mają działać w imieniu swoich mieszkańców.

Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama