Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zawadzki : Cieszy, że PŻB zostaje w Kołobrzegu

Radny Dariusz Zawadzki był komentatorem naszej audycji. Przewijał się temat rozpoczęty przez radnego czyli przeniesienia siedziby PŻB do Trójmiasta. Dobrą informacją jest to, że spółka zostaje w Kołobrzegu o czym pisaliśmy wczoraj na naszym portalu. Mamy prawo mówić głośno - mówił Zawadzki.

Wczoraj na Komisji Morskiej pojawiła się też dyskusja na temat połączenia promowego Kołobrzeg - Borholm. Od pewnego czasu nie ma takiego połączenia. Prezes PŻB wykluczył udział spółki w takim połączeniu.

Na trwającej sesji radni dyskutują też o planie zagospodarowania przestrzennego. Chodzi o teren przy Wylotowej, oraz zagospodarowanie terenu przy Jedności Narodowej, teren po sklepie ogrodniczym i dyskotece. Deweloper chciałby tam zabudować go mieszkaniami i centrum biznesowym. Na co wyrażą zgodę radni dowiemy się na sesji.

Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama