Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Grędas-Wójtowicz o naborze do żłobka i przedszkoli [wideo]

Miasto zakończyło nabór do żłobka "Krasnal" i do przedszkoli. Jak mówi Ilona Grędas-Wójtowicz, zastępca prezydenta miasta ds. społecznych, wpłynęło 139 zgłoszeń od rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci chodziły do żłobka. Zakwalifikowanych zostało 69 maluchów. To maksymalna ilość jaka może zostać przyjęta. Na liście rezerwowej jest 40 dzieci, bo jak mówi Grędas-Wójtowicz, część dzieci w ciągu roku ze żłobka jest jednak zabieranych. Jeśli idzie o rekrutację do przedszkoli, przyjęto 345 dzieci, a więc wszystkie, które zostały zgłoszone. Jak usłyszeliśmy w audycji "Studio Reduta", to nie jest tak, że miasto jest w stanie zapewnić miejsce wszystkim mieszkańcom, ale dzięki przedszkolom prywatnym, miejsca są dla wszystkich dzieci. Dobrą informacją jest jednak to, że miasto rusza z rozbudową żłobka. Szczegóły w audycji "Studio Reduta".

Z Iloną Grędas-Wójtowicz rozmawialiśmy także o dostępności programów zdrowotnych miasta, dotyczących leczenia osteoporozy czy rehabilitacji, a także leczenia niepłodności metodą in vitro. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama