Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dzierkowski o wynikach matur: za miesiąc

Artur Dzierkowski, dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. M. Kopernika, podobnie jak tegoroczni maturzyści, czeka na wyniki tegorocznych matur, ale jest dobrej myśli i uważa, że uczniowie jego szkoły dobrze poradzili sobie ze zmaganiami maturalnymi. Natomiast jest problem z kolejnymi rocznikami. Po pierwsze, dlatego, że mierzą się one z reformą oświaty i z nowymi wymaganiami programowymi. Warto tu przypomnieć, że nie mamy już gimnazjów i uczniowie przychodzą prosto do liceum po zakończeniu edukacji w szkole podstawowej. Jak to wpłynie na wyniki nauki? Słuchajcie audycji "Studio Reduta".

Z dyrektorem rozmawiamy o problemach z matematyką, ale także o egzaminach dla uczniów z ich umiejętności lingwistycznych.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama