Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ogrodnik miejski o nowych nasadzeniach: 1000 róż

Trwa zmiana wystroju miasta z okresu wiosennego na letni. Jak mówi Monika Buśko-Kuś, część przetargów jest rozstrzygana, pozostałe są w realizacji. Miasto nasadziło tysiąc róż, ale także szałwię i lawendę. Zmiany obejmują nie tylko centrum, ale również strefę uzdrowiskową i zabytkowe parki. Z przestrzeni miejskiej znikają druciane ekspozycje, na przykład rowerzysta. Tam nasadzona została bergenia, perowskia, a także coraz bardziej popularne trawy pampasowe. Jak mówi w audycji "Studio Reduta" ogrodnik miejski, z balkonu ratusza znikły plastikowe donice, które zastąpiły donice drewniane. O tym, co jeszcze zmieni się na wakacje, możecie posłuchać w rozmowie z Moniką Buśko-Kuś.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama