Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Dlaczego w budżecie obywatelskim trzeba głosować na trzy projekty?

Joanna Pawlak, pełnomocnik prezydenta ds. budżetu obywatelskiego i partycypacji społecznej zaprasza do głosowania w budżecie obywatelskim. Można głosować jeszcze przez 5 najbliższych dni. Głosujemy albo elektronicznie (www.bo.kolobrzeg.pl), albo można to zrobić metodą tradycyjną. Oddajemy tylko jeden głos, wykorzystując do tego dane PESEL. Jest tam 7 projektów, których autorami są mieszkańcy Kołobrzegu i które przeszły weryfikację ze strony Urzędu Miasta. Jednak aby głosowanie było ważne, nie można oddać tylko jednego głosu, tylko musimy wybrać aż 3 projekty rozdzielając 3, 2 i 1 punkt. Oznacza to, że głosując na wybrane przez nas projekty, musimy także głosować na takie, których być może nie popieramy. Inaczej jednak nie oddamy głosu. Czy jest to uczciwa forma? Zdaniem Joanny Pawlak - tak. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama