Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pełechata o miejskich inwestycjach, część się opóźnia

Wakacje to front inwestycji. Miasto w tym roku realizuje wiele zadań. Niestety, nie wszystkie idą zgodnie z planem. Opóźniony będzie plac zabaw przy ul. Dubois. Tu wykonawca sugeruje, że odda inwestycję dopiero na koniec lipca. Jest jeszcze jeden problem - główna zabawka będzie zainstalowana dopiero w październiku.

Z Ewą Pełechatą, zastępcą prezydenta miasta do spraw gospodarczych, rozmawiamy także o innych zadaniach. Planowo przebiega inwestycja związana z budową promenady w kierunku wschodnim. Tam powstaje właśnie niecka pod fontannę. Trwa przebudowa ulicy Armii Krajowej i tam prace idą pełną parą. Opóźniony będzie jednak "Adabar", a to ze względu na odkrycie tam studni, która będzie poddana konserwacji i zostanie wyeksponowana we wnętrzu przyszłego Młodzieżowego Domu Kultury. Na koniec pojawia się temat żłobka. Przetarg na rozbudowę tego obiektu jest w trakcie, otwarcie kopert nastąpi 1 sierpnia.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama