Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Woźniak: Za podwyżki w Komunikacji mieszkańcy zapłacą w parkometrach

Na najbliższej sesji Rady Miasta Kołobrzeg stanie projekt uchwały związany z podwyżką cen za płatne parkowanie. Krytycznie do tego pomysłu odnosi się radny Jacek Woźniak, szef Klubu Radni Niezależni, który wskazuje, że wzrost opłat za płatne parkowanie nie jest związany tylko z powszechny wzrostem cen czy wymuszeniem rotacji. - Powiedziano nam, że chodzi o wzrost wynagrodzeń w Komunikacji Miejskiej - mówi Woźniak. Radny jest zdania, że mieszkańcy powinni wiedzieć, na co pójdą ich pieniądze z droższego parkowania. Co więcej, nie będzie powszechnej zgody na to, że majstrować przy abonamentach, bez szerszego rozważenia problemu zarówno abonamentów, ale także przepustek do bezpłatnego parkowania, które wydał Urząd Miasta, na przykład na samochód Anny Bańkowskiej, który należy do samorządu województwa. Ogólnie, Woźniak jest przeciwny podwyżkom, choć jego populistyczne stanowisko nie odpowiada rzeczywistości. On sam się z tym nie zgadza, bo uważa, że mieszkańcy nie są od dawania ukrytych podwyżek w miejskich spółkach. Co więcej, radny jest zwolennikiem obniżenia opłaty w wysokości 250 zł za brak ważnego biletu z parkomatu. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama