Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Maj: Artyści też są ludzmi, też potrzebują pieniędzy

Małgorzata Maj była ostatnim gościem naszej audycji Studio Reduta, rozmawialiśmy o imprezach, które odbywają się w tym sezonie w Kołobrzegu. Wysyp imprez wszelakich jak mówiła nasza rozmówczyni pozwala zaspokoić wszystkie gusta od muzyki lekkiej łatwej i przyjemnej, której w wakacje nie brakuje, po kulturę i sztukę, jak chociażby ostatnie weekendowe wydarzenie Sea of Art. Przed nami jeszcze wiele koncertów w amfiteatrze, wystawy rzeźby i malarstwa w Galerii Sztuki Współczesnej, są poranne koncerty przy bindażu. Koncerty na letniej scenie RCK ściągają prawdziwe tłumy. W sobotę wystąpi dawno nie widziany zespół Rzepczyno Folk Band.

Szczegółowy kalendarz imprez znajdziecie na naszej stronie.

Więcej w materiale wideo.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama