Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zielińska: Mieszkańcy nie chcą, żeby z ich pieniędzy finansować podwyżki

Radna niezależna Izabela Zielińska była gościem audycji "Studio Reduta". Rozmawialiśmy z nią przede wszystkim o podwyżkach kwot za płatne parkowanie i podwyżkach w Komunikacji Miejskiej. Jak wskazywała radna, część radnych była informowana o rozmowach pani prezydent ze związkowcami, ale nie wszyscy. Dlatego ona postanowiła spotkać się z przedstawicielami wszystkich związków. - Byliśmy zdziwieni, że funkcjonują tam trzy związki zawodowe i nie potrafią się dogadać w kwestii podwyżek dla pracowników - mówiła Zielińska. Dwa związki chcą dialogu, piszą pisma do prezydenta, a trzeci związek widząc, że to nie działa, grozi strajkiem lub realizuje strajk włoski. Zdaniem Zielińskiej, płace dla kierowców mogą być niewystarczające, ale mieszkańcy mówią, że nie chcą, żeby z ich pieniędzy, czyli opłat za płatne parkowanie, żeby z ich pieniędzy finansować podwyżki w Komunikacji Miejskiej. Prezes Komunikacji Miejskiej wskazuje, że drastycznie wzrosły koszty funkcjonowania spółki czy nawet obsługi samych stref płatnego parkowania. Zdaniem radnej, spółka nie wykorzystuje swojego potencjału, także w zakresie przewozowym w zakresie całego miasta.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama